olv
Voor onze leerlingen, ouders en personeel is afgeschermde informatie beschikbaar.
Klik hier om in te loggen.
Managementteam

  

     

G.P.M. van Wijlen
rector
gvwijlen@olvbreda.nl

 

F.J.M. van der Zalm
plaatsvervangend rector
fvdzalm@olvbreda.nl 

 
         
 

C.G.M. Geerts MEd

conrector 

kgeerts@olvbreda.nl   

         

Drs. T.H.P.M. Swinkels

conrector

tswinkels@olvbreda.nl 

 
         
 

Drs. Th.H. Voncken
afdelingsleider 
brugklas
tvoncken@olvbreda.nl

     

N.C.L. van Hoek
afdelingsleider 
2 en 3 havo
nvhoek@olvbreda.nl

F.J. van Nijnanten
afdelingsleider 
2 en 3 vwo
rvnijnanten@olvbreda.nl

         
 

Ch.A.A. van Aard-Ernst
ondersteuningscoördinator

cvaard@olvbreda.nl  

 

Drs. J.J.P. Lanters
afdelingsleider 
4 en 5 havo
jlanters@olvbreda.nl


S. Botermans MSc

afdelingsleider 
4, 5 en 6 vwo

sbotermans@olvbreda.nl     

          
     

F. Huisman
decaan havo
fhuisman@olvbreda.nl

Drs. P.J.E. Roks
decaan vwo
proks@olvbreda.nl

Contact

Onze Lieve Vrouwelyceum
school voor gymnasium,

atheneum en havo 

                                
Paul Windhausenweg 11 
4818 TA  Breda 
tel. 076-5224707 
info@olvbreda.nl

U vindt ons hier.

 

brinnummer: 16RF-00 

  

KvK-nummer 41102332

Vestigingsnr. 000021032025